zdraví a prevence z přírodyZdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno....

Přeji Vám zdravý život

Publikováno 25.02.2018 v 09:11 v kategorii Zdraví a prevence, přečteno: 44x

Pacienti by neměli umírat...

Přeji Vám zdravý život

"Pacienti s rakovinou by neměli umírat. Lék na rakovinu je objeven.

Jde o to, zda tomu věříte nebo ne.

Je mi líto stovek pacientů. Kteří zemřeli při konvenční léčbě.

Děkuji a Pán Vám požehnej." Dr.Stephen Mak

Pojídání ovoce…

My všichni si myslíme, že jíst ovoce znamená koupit ho, očistit a jen tak hodit do úst.

Není to tak jednoduché, jak si myslíte. Je důležité vědět, kdy a jak ho jíst.

Jaký je správný způsob konzumování ovoce?

Znamená to nejíst ovoce po jídle! Ovoce by se mělo jíst na prázdný žaludek. Pokud tak jíte ovoce, bude hrát hlavní roli při detoxikaci, dodávající Vám velkou dávku energie na hubnutí a jiné životní aktivity.

Ovoce je velmi důležité jídlo.

Řekněme, že sníte dva krajíce chleba a pak plátek ovoce. Ovoce je připraveno jít rovně přes žaludek do střeva, ale jemu v tom bráněno. Mezitím všechno jídlo hnije a mění se na kyselinu. V minutě, když přijde ovoce do kontaktu s jídlem a trávicími šťávami,celá masa jídla se začne kazit.

Takže, prosím, jezte ovoce na prázdný žaludek nebo před jídlem. Když chcete pít džus, pijte jen čerstvý, ne z lahve. Nepijte ani ohřívaný džus.Nejezte upečené ovoce, protože nedostanete živiny. Dostanete jen chuť. Pečení ničí všechny vitamíny.

Jíst ovoce je lepší než pít džus.Pokud máte džus pít, pijte ho pomalu, po doušcích, protože ho musíte nechat smíchat se slinami, než ho spolknete. Můžete jít na 3 denní rychlou očistu těla ovocem.Jezte jen ovoce a pijte jen džus během těchto tří dnů a budete překvapeni, když Vám známí řeknou, jak zářivě vypadáte.

Kiwi –malé, ale mocné, je zdrojem draslíku, magnezia, vitamínu E a vlákniny, obsahuje 2x tolik vitamínů C než pomeranč.

Jablko - jedno denně, Vás udrží od doktora, přestože obsahuje málo vitamínu C, má antioxidanty, které podporují aktivitu vitamínu C, což pomáhá snížit riziko rakoviny, infarktu a mrtvice.

Jahody –ochranné ovoce, mají celkovou nejvyšší sílu antioxidantů mezi ovocem a chrání tělo před onemocněním rakovinou, ucpáním cév a volnými radikály.

Pomeranč –nejsladší medicína, Jezením 2-4 pomerančů denně se chráníte před chřipkou, vysokým cholesterolem, ledvinovými kameny a snižuje se riziko rakoviny.

Vodní meloun –nejchladnější hasič žízně, skláda se z 92% z vody, která je zabalena ve vysoké dávce glutationu, což pomáhá imunitnímu systému.Také obsahuje lykopen proti rakovině, vitamín C a draslík.

www.zdraviaprevence.eu

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?