zdraví a prevence z přírodyZdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno....

Aby Vaše imunita neztrácela sílu

Publikováno 28.01.2018 v 13:15 v kategorii Zdraví a prevence, přečteno: 69x

Málo slunce, výkyvy počasí včetně biorytmů, přichází období chřipek, je důležité, aby naše tělo neztrácelo imunitní sílu.


V období, kdy je málo sluníčka, jsou výkyvy počasí, biorytmy nejsou v optimálním stavu, přichází nachlazení, chřipková epidemie, je důležité, aby naše tělo neztrácelo imunitní sílu a doplňovali jsme vitamíny, minerály či stopové prvky.Nejen z hlediska uvedených nemocí ale i z dlouhodobého pohledu prevence závažnějších onemocnění, k tomu samozřejmě patří i boj organismu s volnými radikály.

Vitamín vitamínů „C“ je velmi bohatě obsažen v bylinném přípravku Aku 4 complex, kde společně s brusinkami a granátovým jablíčkem / zpomalení stárnutí, močové cesty… /, selenem a zinkem / ochrana před nemocemi a infekcemi… / dodává tělu potřebné látky.

Černý jeřáb je znám již z dob našich prababiček, je silný antioxidant, snižuje riziko infarktu, posiluje imunitní systém a je obsažen v přírodním produktu Aronie.

Světovou „ lahůdkou „ v předcházení civilizačních chorob je Alveo, přirodní bylinný extrakt z kanadské přírody, který obsahuje 26 bylin.Posiluje imunitní systém, silný antioxidant, do 15 minut po užití se dostane do buňky, dodá našemu tělu potřebnou energii.

Explozí vitamínů je Mastervit, minerálních látek Onyx Plus, které mimo jiné ovlivňují správnou metabolickou činnost v lidském těle.

Kombinace Alvea, Mastervitu a Onyx Plus pomáhá k tzv .drenáži mezibuněčných prostor a tím předcházet mnoha onemocnění.Více na www.zdraviaprevence.eu

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?